Shadow fight je jedna z mála her na mobil, které se podařilo svou hratelností i výsledky dostat mezi nejlepší RPG bojové hry ve své době. Hra má aktuálně na kontě přes 100 milionů stažení. Shadow fight 2 začíná krátkým videem, kde se dozvíte hlavni informace o vás a vašem nelehkém úkolu, který máte před sebou. A sice porazit všechny démony, kterým jste dříve pomohli vstoupit na náš svět.


Ovládání je z prvu snadné. Jediné co ovládáte je pohyb a útoky vaší postavy. Pravda je však taková, že máte ve svém bojovém kádru nespočet kombinací, které se dále rozšiřují s danou zbraní. V opravdu širokém světě vás čeká boje s desítkami nepřátel. Na mapě máte k dispozici hlavní dějovou linii, která by vás měla zajímavt nejvíce. Dále pak vedlejší mise a úkoly, které můžete plnit kdy se vám zachce. Po každém boji získáte několik zkušeností a mincí, za které si můžete koupit zbraně, brnění nebo různé vylepšení, aby jste v dalších soubojích měli větší šanci na výhru.


U Shadow fight 2 se určitě nudit nebudete a zároveň to není hra na hodinku, proto není pochyb, že máte před sebou opravdu kvalitní herní zážitek.

Hra Shadow fight 2  je dostupná zdarma na iOS a Android.

https://itunes.apple.com/us/app/shadow-fight-2/id696565994?mt=8  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight&hl=cs