V poslední době je cestování po zahraničí poměrně komplikované, a proto za poslední rok většina z nás začala objevovat krásy Česka. Abyste nemuseli hledat kam zrovna vyrazit a trápit se v záplavě nezajímavých míst, vznikla nová mobilní aplikace Placehunter.

Tato mobilní aplikace slibuje svým uživatelům výběr těch nejlepších míst v Česku. Na začátek je dobré si říct, že se nejedná o agregátor výletů, jako je Kudy z Nudy, nebo Mapy.cz. Cílem aplikace je ukázat to nejlepší, co naše krásná země nabízí a to včetně všech důležitých informací, jako jsou fotky, lokalita, popis, tipy a další užitečné funkce.

Za aplikací stojí cestovatelka a blogerka Eliška Hudcová

Autoři aplikace všechna místa osobně navštívili a v aplikaci vám tak předají opravdu zaručené informace a zároveň přidají svůj pohled na místo. Samotná místa našla a připravila známá Česká cestovatelka a blogerka Eliška Hudcová, alias Time To Fit. Vývoj aplikace pak zajistil tým edgy.digital, který se vývoji mobilních aplikací již několik let věnuje.

Autoři aplikace: Eliška Hudcová a Jaroslav Janouš (edgy.digital).

Premium verze plná úžasných míst

Aplikace obsahuje základní a premium variantu. V základní variantě najdete 16 úžasných míst, která jsou rozmístěna po České republice a vy si tak můžete udělat představu o tom, co na vás čeká v premium verzi.

Premium verze obsahuje všechna místa (v tuto chvíli přes 100 míst) a autoři slibují pravidelné přidávání nových tipů na výlet každý měsíc.

Užitečné funkcionality

Aplikace je plná užitečných funkcionalit, mezi které patří:

  • Seznam výletů a mapa
  • 4 kategorie výletů a vyhledávání
  • Vzdálenost míst od vaší aktuální polohy
  • Uložení míst do oblíbených a dostupnost i když nemáte signál
  • Označení míst, která jste již navštívili
  • Praktická tlačítka pro spuštění navigace na parkoviště i na místo

Aplikace je dostupná pro iOS i Android a je ke stažení zdarma. Premium verze aplikace vyjde na sympatických 79 Kč měsíčně, nebo 649 Kč ročně.

Placehunter ke stažení v App Store  Placehunter ke stažení v Google Play