V dnešní digitální době je velká většina klasických služeb a činností k dispozici také online. Rozvoz jídla na 3 kliknutí v mobilní aplikaci. Jízdenka na MHD, také online. Nákup potravin, online. Zkrátka kam se podíváme, tam je online.

No, a pak je tu mobilní aplikace uLékaře.cz, navazují na již fungující webovou verzi. Mobilní aplikace, která vám umožní pohodlně konzultovat své zdravotní problémy s ověřenými lékaři, ať už jste kdekoliv.

Jako hlavní výhodu aplikace vnímáme právě online prostředí. Díky tomu se vyhnete nekonečnému čekání ve frontě a zároveň se tak v dnešní COVIDové době eliminujete zbytečný styk s dalšími lidmi. Zkrátka ne každý zdravotní problém vyžaduje bezprostřední osobní návštěvu lékaře.

A jak aplikace uLékaře.cz funguje? Aplikace je rozdělena do dvou částí: Online lékařská poradna a Objednání k lékaři.

Online lékařská poradna

V několika jednoduchých krocích popíšete virtuální sestře zdravotní problémy, které trápí vás nebo vaše blízké. Praktičtí lékaři vám na váš dotaz odpoví do 24 hodin (za 99 Kč) nebo do 6 hodin (za 199 Kč). V případě potřeby se vám navíc maximálně do pěti dní ozve specialista (bez dalšího poplatku). Pokud naši odborníci doporučí osobní návštěvu, rovnou vás aplikace objedná k lékaři.

Objednání k lékaři

Hledání lékaře může být někdy nadlidský úkol. Hledáte praktického lékaře, ortopeda, očaře nebo nějakého jiného specialistu ve svém okolí? Mobilní aplikace uLékaře.cz vám s tím pomůže. Stačí napsat virtuální zdravotní sestře, jaký zdravotní problém vás trápí a k jakému lékaři chcete objednat. Aplikace vyhledá vhodného doktora ve vašem okolí a rovnou vás k němu objedná podle vašich časových možností. Tato služba je zdarma.

Důležité je nezapomenout, že mobilní aplikace uLékaře.cz je jakousi nadstavbou nad běžné lékařské a konzultační služby. Poradna uLékaře.cz nenahrazuje záchrannou službu. Při akutních potížích volejte linku 155.

 

eRouška na ke stažení na App Store  eRouška na ke stažení na Google Play