Určitě jste se už dostali do situace, kdy vám přišlo, že moc utrácíte a ani moc nevíte za co. Wallet je aplikace od českých vývojářů, která vám pomůže se správou osobních či rodinných financí.


Pomocí Wallet můžete sledovat, kolik přesně a za co utrácíte. Nemusíte ji ale nutně používat na celý rozpočet. Jedete na dovolenou a chcete mít výdaje pod kontrolou? Wallet je ideální pomocník i pro tuto příležitost. Můžete ale pracovat opravdu se všemi finančními okruhy, které vás napadnou. Výdaje, příjmy, půjčky, či spoření, to vše můžete monitorovat jedinou aplikací.


Přijde vám, že utrácíte příliš mnoho za jídlo nebo oblečení? Stačí si na pár měsíců všechny výdaje zapisovat, aplikace vám pak sama ukáže, jaká položka zatěžuje váš rozpočet nejvíce. Se zadáváním příjmů nejspíš nebude takový problém, jako s zadáváním všech výdajů, ale stojí to za to. Pokud to s monitorováním financí myslíte vážně, můžete do aplikace trochu zainvestovat a odemknout si možnost spárovat si s aplikací svůj bankovní účet. Aplikace potom může sama hlídat vaše výdaje a příjmy.

To ale neznamená, že by se aplikace nedala využívat zcela zdarma. Pokud uvažujete o správě svých financí pomocí této aplikace, doporučil bych ji vyzkoušet například na dovolené a zjistit jestli vám tento způsob vyhovuje.

Aplikace Wallet je dostupná zdarma pro iOS a Android.